سیاست حفظ حریم خصوصی

هوشمند سازی نکسو سیاست‌های حفظ حریم شخصی ذیل را برای شفاف‌سازی استفاده از اطلاعات درج شده توسط کاربران برای استفاده از سایت و اپلیکیشن، تنظیم نموده است. سیاست‌های حریم شخصی هوشمند سازی نکسو تنها اطلاعات وارد شده توسط کاربران در اپلیکیشن و سایت را پوشش خواهد داد و شامل اطلاعاتی که از سایت‌ها و اپلیکیشن‌های متصل به هوشمند سازی نکسو قابل دریافت است، نمی‌شود. با پذیرفتن شرایط حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده، شما رضایت خود را از جمع‌آوری، نگهداری، استفاده و افشاء اطلاعات درج شده در این سامانه مطابق با آنچه که در ذیل توضیح داده شده است اعلام می‌کنید.

اصالت اطلاعات

از آنجایی که صحت و سقم اطلاعات وارد شده توسط کاربران مورد تصدیق هوشمند سازی نکسو قرار نگرفته است، مسئولیت درج اطلاعات نادرست و سوءاستفاده از این سامانه به عهده‌ی هوشمند سازی نکسو نیست و هوشمند سازی نکسو حق اقدام قانونی در قبال سوءاستفاده‌کنندگان این سامانه را برای خود محفوظ می‌دارد.

اصالت اطلاعات

از آنجایی که صحت و سقم اطلاعات وارد شده توسط کاربران مورد تصدیق هوشمند سازی نکسو قرار نگرفته است، مسئولیت درج اطلاعات نادرست و سوءاستفاده از این سامانه به عهده‌ی هوشمند سازی نکسو نیست و هوشمند سازی نکسو حق اقدام قانونی در قبال سوءاستفاده‌کنندگان این سامانه را برای خود محفوظ می‌دارد.

اطلاعات وارد شده

پس از ثبت نام کاربران در سامانه هوشمند سازی نکسو به عنوان مالک اطلاعات مختلفی شامل: نام و نام خانوادگی شماره تماس همراه و اطلاعات لازم دیگر جهت کارکرد درست و مناسب اپلیکیشن و سایت از کاربر دریافت می‌گردد هوشمند سازی نکسو در رابطه با دسترسی افراد به اطلاعات شخصی شما که از طریق سایت‌های دیگر و به طور کلی خارج از سامانه هوشمند سازی نکسو می‌باشند هیچ مسئولیتی ندارد و این وظیفه کاربران است که اطلاعاتی را که احساس می‌کنند ممکن است باعث شناسایی‌شان شود حذف نمایند. سامانه هوشمند سازی نکسو ممکن است اطلاعات مربوط دستگاهی که شما از طریق آن از سامانه استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه 3G، وای‌فای (WiFi) و غیره را ذخیره کند.

استفاده از اطلاعات

اطلاعات جمع‌آوری شده در سایت و اپلیکیشن هوشمند سازی نکسو جهت بهبود خدمت‌رسانی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. دلایل ارتباط ما با کاربران می‌تواند شامل موارد زیر باشد: ارسال اعلان دریافت پیام در گفت‌وگوی آنلاین – اطلاع رسانی تغییرات در اپلیکیشن و سایت – اطلاع رسانی خدمات ارائه شده در اپلیکیشن و سایت – بازخورد خدمات – مسائل مربوط به حساب کاربری کاربران و اطلاعیه های جدید که توسط مدیریت هوشمند سازی نکسو تایید شده است.

حذف حساب کاربری

هوشمند سازی نکسو امکان حذف حساب کاربری را به کاربران خود می‌دهد. در صورتی که تمایل دارید حساب کاربریتان حذف شود، لطفا از طریق پست الکترونیکی support@nexobuilding.com درخواست خود را برای ما ارسال کنید و یا شخصا اقدام نمایید.

تماس با ما

اگر سوالی در زمینه حفظ حریم شخصی در سامانه بانی‌کار دارید یا اگر می‌خواهید اطلاعات خود را از پایگاه داده‌های ما حذف کنید می‌توانید از طریق support@nexobuilding.com با موضوع حریم شخصی با ما در تماس باشید. سیاست‌های حفظ حریم شخصی به طور پیوسته مورد اصلاح و بهبود قرار می‌گیرد و به محض ارسال بر روی سایت مورد اعمال قرار خواهد گرفت و بدینوسیله تمامی کاربران به صورت پیشاپیش موافقت و تعهد خود را نسبت به اعمال این سیاست ها اعلام می دارند.